بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای پسردار شدن

بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای پسردار شدن

برای داشتن جنین پسر بهتر است که نزدیکی شما بصورت نفوذ عمیق و باشدت باشد شاید از نظر احساسی رابطه خوبی نباشد اما هرچه اسپرم آزاد شده به دهانه رحم نزدیک تر باشد سریع تر خود را با تخمک رسانده و کروموزوم پسر به تخمک خود را سریع نزدیک میکند. در اینجا سه پوزیشن را به شما معرفی میکنیم که باعث میشود اسپرم با شدت بیشتری وارد رحم شود.

۱-سبک Doggy
این موقعیت یکی از بهترین موقعیت ها برای باردار شدن پسر است. در این پوزیشن شما چهارزانو می نشینید و همسرتان در پشت شما قرار گرفته و از پشت اسپرم را وارد رحم میکند. در این موقعیت اسپرم راه کمتری را طی میکند و سریعتر به دهانه رحم می رسد.

۲-سبک Stand
این هم یکی از پوزیشن هایی است که می تواند به پسر شدن جنین در حین رابطه جنسی کمک کند. نزدیکی در حالت ایستاده است. در این حالت اسپرم برخلاف جاذبه زمین خود را سریع تر به تخمک می رساند. در این پوزیشن اگر همسرتان قادر است شما را بلند کند و باهم رابطه داشته باشید. اگر نمیتواند شما به دیوار تکیه بزنید و باهم رابطه داشته باشید. در این صورت نیز کروموزوم پسر سریعتر خود را به کروموزوم تخمک می رساند.

۳-سبک Stradding
در این سبک شما دراز کش و یا نشسته بر روی تخت هستید. این موقعیت نیز کمک میکند تا اسپرم پسر سریعتر خود را به تخمک برساند. اما این سبک کمی دشوار است اگر دو حالت قبلی را نتوانستید اجرا کنید. این مرحله را انجام دهید.همه این موارد تنها به شما کمک میکند و روش تضمینی و قطعی نیست.

یک کامتن

 1. سلام خدمت مدیریت محترم
  قبل از ارایه مطلبم از زحماتتان تشکرمی کنم.
  نکته
  دقت کنید پوزیشن هایی را که پیامبر خدا ص به عنوان امری مکروه فرموده اند اثر وضعی خود را روی روح فرزند در پذیرش حق و ولایت اهل البیت ع و انتخاب مصیر بندگی خدا یا زندگی مادی گرایانه می گذارد.
  عاقبت بخیر باشید
  کمیل اشراقی
  روانشناس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *